Nowe domy i mieszkania w Radomiu

Jesteśmy lokalnym deweloperem budującym domy w zabudowie szeregowej, wille i budynki wielorodzinne.

Nasze inwestycje zlokalizowane są w różnych częściach Radomia.

Projekt „Zielone tarasy” – nowoczesna koncepcja osiedla mieszkaniowego, powstaje w dzielnicy Michałów przy ulicy Piastowskiej. Osiedle wyróżnia się na rynku zarówno samym projektem jak i zastosowanymi w nim technologiami proekologicznymi. Każde z mieszkań wyposażone zostanie w instalację kominkową, oświetlenie części wspólnych zasilane będzie z baterii słonecznych, zastosowane zostaną 20 cm termoizolacje ścian budynków, okna pięciokomorowe, trzyszybowe, system irygacyjny korzystający z wód deszczowych magazynowanych w podziemnych zbiornikach. Ponadto każde z dwupoziomowych mieszkań będzie posiadało własny ogródek, dostępny z pokoju dziennego.

Projekt „Villa Eva” – budynek wielorodzinny z garażem podziemnym zlokalizowany w Radomiu przy ul. Zwoleńskiej. Komfortowe mieszkania zlokalizowane w cichej dzielnicy z niską zabudową jednorodzinną, w bezpośredniej bliskości centrum miasta.

W 2011 roku zakończyliśmy budowę osiedla składającego się z 27 domów w zabudowie szeregowej przy ulicy Zwoleńskiej w Radomiu.  Wszystkie domy zostały sprzedane.

Jeżeli szukasz domu lub mieszkania wysokiej jakości w Radomiu skontaktuj się z nami. Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę.

Zwoleńska I

Zwoleńska I

Osiedle Zwoleńska – etap I –  to 14 domów w zabudowie szeregowej. Inwestycja została zakończona w 2008 roku. Wszystkie domy zostały sprzedane.

Zwoleńska II

Osiedle Zwoleńska – etap II -15 domów w zabudowie szeregowej. Przestronne 3 poziomowe budynki o powierzchni użytkowej od 180,4 do 185,30 m2. Inwestycja została zakończona w roku 2011. Wszystkie domy zostały sprzedane.

Villa Eva – ul. Zwoleńska

9 komfortowych 2 lub 3 pokojowych mieszkań. Każde z prywatnym tarasem lub balkonem, oraz miejscem postojowym na parkingu podziemnym.

Zielone Tarasy – ul. Piastowska

Unikalne osiedle mieszkań budowanych z myślą o efektywnym wykorzystywaniu energii naturalnej. 19 dwupoziomowych mieszkań z własnym ogrodem.